Albayrak: ‘Reyhanlıya düşen her top ve mermi Türkiye’yi büyütüyor’

Bakan Albayrak, “Buraya düşen her top ve mermi Reyhanlı’yı, Hatay’ı ve Türkiye’yi kenetliyor, güçlendiriyor, büyütüyor. Güzel günler yakındır. Dimdik, güçlü bir şekilde ayaktayız.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde, Suriye’den atıldığı öne sürülen roketler sonucu yaşamını yitiren 3 kişinin yakınlarını ziyare etti. Bakan Albayrak, “Buraya düşen her top ve mermi Reyhanlı’yı, Hatay’ı ve Türkiye’yi kenetliyor, güçlendiriyor, büyütüyor. Güzel günler yakındır. Dimdik, güçlü bir şekilde ayaktayız. Bütün Türkiye ‘Bizi Afrin’e götürün’ diyor. Bu inanç olduğu sürece, bu ülke ve millete kimse bir şey yapamaz” dedi.

Albayrak şöyle konuştu:

“Şehitlerimizin ailelerine Cumhurbaşkanı ve Başbakanımızın taziyelerini getirdik. Bu millet, devletiyle tek vücut şekilde, güçlü ve cesur bir mesaj veriyor. 81 milyon olarak bu devleti kimse yıkamaz. Bu millet o kadar güçlü, imanlı ve sabırlı ki bu millete vurdukça daha da güçlendiriyorsunuz. Buraya düşen her top ve mermi Reyhanlı’yı, Hatay’ı ve Türkiye’yi kenetliyor, güçlendiriyor, büyütüyor. Güzel günler yakındır. Dimdik, güçlü bir şekilde ayaktayız. Bütün Türkiye ‘Bizi Afrin’e götürün’ diyor. Bu inanç olduğu sürece bu ülke ve millete kimse bir şey yapamaz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Adınızı Giriniz