29-09-2016 11:15 EĞİTİM

Antakya Belediyesi Öğrencilere Ücretsiz Kurs Vermeye Devam Ediyor

Antakya Belediyesi sosyal belediyecilik hizmetleri kapsamında kurduğu okuma salonunda yeni eğitim öğretim yılında da öğrencilere ücretsiz kurs imkânları...

Antakya Belediyesi Öğrencilere Ücretsiz Kurs Vermeye Devam Ediyor

Antakya Belediyesi sosyal belediyecilik hizmetleri kapsamında kurduğu okuma salonunda yeni eğitim öğretim yılında da öğrencilere ücretsiz kurs imkânları sunmaya devam ediyor.

          Antakya Belediyesi tarafından iki yılı aşkın süredir devam eden konusunda uzman eğitmenler ve yardımcı personeller aracılığı ile çeşitli sınavlara hazırlanan öğrencilere ücretsiz kurslar verilmeye devam ediliyor. Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG), Yükseköğrenime Giriş (YGS), Kamu Personeli Seçme (KPSS) ve Yabancı Dil (YDS) gibi sınavlara girecek olan binlerce öğrenciye ücretsiz kurs imkânı sunan Antakya Belediyesi 2016 – 2017 eğitim öğretim yılında da bu hizmetine gelişen kadrosu, güncel soru bankaları ve son teknoloji ile donatılmış ferah sınıfları ile devam ediyor.

           Antakya ilçesinde ikamet eden öğrencilerin ücretsiz servis ve yardımcı personeller aracılığı ile evlerinden alınarak, ders bitiminde yine aynı servislerle ailelerine teslim edildiği kurs süresince öğrenciler konusunda uzman eğitmenlerden ders almanın yanı sıra rehabilitasyon ve rehberlik hizmetlerinden de ücretsiz olarak yararlanıyorlar.

 


Bu haber 604 defa okunmuştur.

HABERE YORUM YAZIN

DİĞER EĞİTİM HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
Anketimize Katılın

Web sitemizi nasıl buluyorsunuz?

İyi
Takip etmekten zevk duyuyorum
İdare eder
Geliştirilmesi lazım