30-09-2016 10:20 EĞİTİM

Defne Belediyesi Okullara Desteğini Sürdürüyor

Defne Belediyesi, parklar ve bahçelerde haşereye karşı yıl boyunca sürdürdüğü ilaçlama çalışmalarının yanı sıra ilkokul, ortaokul ve liselerde de haşerelere ve hastalıklara karşıda ilaçlama çalışması yapıyor....

Defne Belediyesi Okullara Desteğini Sürdürüyor

Defne Belediyesi, parklar ve bahçelerde haşereye karşı yıl boyunca sürdürdüğü ilaçlama çalışmalarının yanı sıra ilkokul, ortaokul ve liselerde de haşerelere ve hastalıklara karşıda ilaçlama çalışması yapıyor.

Yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte okullardaki lavabo ve tuvaletlerde de dezenfeksiyon çalışmalarını Defne Belediyesi Veteriner işleri müdürlüğü ekipleri; Öğrencilerin daha hijyen bir ortamda eğitim görmelerini hedefliyor.

Defne Belediyesi haşerelere karşı uygulanan rutin ilaçlama çalışmalarının dışında okullarda hasatlıklara neden olan virüs bakteri ve mantarlara karşıda önlemler alıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman “Defne Belediyesi olarak ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışmalarımızı yıl boyu sürdüreceğiz, okullarımızdan gelen talep doğrultusunda çocuklarımızın daha sağlıklı bir ortamda eğitimlerini sürdürmelerine olanak sağlamak için ekiplerimiz okullarımızı öncelikli yerler kapsamında değerlendiriyorlar “dedi.

 


Bu haber 1066 defa okunmuştur.

HABERE YORUM YAZIN

DİĞER EĞİTİM HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
Anketimize Katılın

Web sitemizi nasıl buluyorsunuz?

İyi
Takip etmekten zevk duyuyorum
İdare eder
Geliştirilmesi lazım