31-01-2017 18:16 GÜNDEM

DOKTORUN YARALADIĞI ENGELLİ VEFAT ETTİ.

Geçtiğimiz günlerde kan donduran bir olay yaşanmış, Antakya merkezde Nizamettin Özkan İlk Öğretim Okulu yanında meydana gelen olayda doktor olduğu tespit edilen Rasim Över, Mustafa Karaca isimli vatandaşı yakınında bulunan kasaptan aldığı bıçakla delik deşik ettimişti...

DOKTORUN YARALADIĞI ENGELLİ VEFAT ETTİ.

 

Geçtiğimiz günlerde kan donduran bir olay yaşanmış, Antakya merkezde Nizamettin Özkan İlk Öğretim Okulu yanında meydana gelen olayda doktor olduğu tespit edilen Rasim Över, Mustafa Karaca isimli vatandaşı yakınında bulunan kasaptan aldığı bıçakla delik deşik ettimişti.

Ağır yaralı bir şekilde Hastanede tedavi altına alınan Mustafa Karaca dün vefat etti. Cenazesi dün mezarlık kompleksinden kaldırıp defnedilen Mustafa Karaca’nın darp edilmesi ile ilgili soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

Geçen hafta yaşanan bu olayda söz konusu Doktor Rasim Över’in yol kenarında hayvanlara yem verirken sağa sola terbiye dışı hareketlerde bulunduğu çevredekiler tarafından küfür ettiği için tartaklandığı sinirlenip etraftaki vatandaşların kaçıştığı o anda oradan geçen Mustafa Karaca isimli engelli bir vatandaşı yakalayıp 8-10 yerinden bıçakladığı gazetemiz haberlerinde yer almıştı.

Hastaneye kaldırılan Mustafa Karaca’nın hayati tehlikesi devam etmekteydi, midesinden, bağırsaklarının patladığı, çenesinden aldığı bıçak darbesiyle çene kemiğinin kırıldığı beyin kanaması geçirdiği akademi hastanesinin yoğun bakımında ölüm kalım mücadelesi vermekte iken, dün sabah saati itibari ile vefat etti Cenazesi dün mezarlık kompleksinden kaldırıp defnedi.

Rasim Över isimli doktorun daha önce yine 2 kişiyi doktor neşteri ile el ve kollarından yaraladığı mahkemenin devam ettiği böyle bir olaya karışan bir doktorun nasıl olurda görevine devam ettiği üstelik çalıştığı kurum içindeki personel ve gelen hastalarda takıntılı bir şekilde mukavemet gösterdiği psikolojisinin bozuk olduğu bu tip bir doktorun nasıl olurda sağlıkta çalıştırıldığı konusuna yetkililerden hiçbir açıklama yapılmamıştır.


Bu haber 4975 defa okunmuştur.

Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
Anketimize Katılın

Web sitemizi nasıl buluyorsunuz?

İyi
Takip etmekten zevk duyuyorum
İdare eder
Geliştirilmesi lazım