22-03-2017 14:36 GÜNDEM

EY ÖZÇELİK! HAKSIZ ALDIĞIN PARALAR FETO YA HİMMET Mİ? YOKSA ZİMMET Mİ?

Haber Halit Basık Önceki gün Gazetemiz Onuncu KÖY de Milletvekili adayı Av. Mustafa ÖZÇELİK AVUKATIYLA, Halit BASIK'a Karşı DAVA KAYBETTİĞİNİ ve Özçelik’in ARABASININ EVİNİN ÖNÜNDEN HACZEDİLİP ÇEKİLDİĞİ Konusunu işlemiş idi...

EY ÖZÇELİK! HAKSIZ ALDIĞIN PARALAR FETO YA HİMMET Mİ? YOKSA ZİMMET Mİ?

Haber Halit Basık

Önceki gün Gazetemiz Onuncu KÖY de  Milletvekili adayı Av. Mustafa ÖZÇELİK AVUKATIYLA, Halit BASIK'a Karşı DAVA KAYBETTİĞİNİ ve Özçelik’in ARABASININ EVİNİN ÖNÜNDEN HACZEDİLİP ÇEKİLDİĞİ Konusunu işlemiş idi.

Mustafa ÖZÇELİK'in Avukatlık Mesleğinde EMNİYETİ SUİSTİMAL ve ZİMMET gibi Ciddi kusurları işlediği konu edilmişti

Yargı bu yönde karar verdiğini HATAY CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA VE HATAY BAROSUNA ŞİKÂYETTE BULUNULDUĞU BELİRTİLMİŞTİ..

Avukatlığını SAFA EZERİN yaptığı davada zimmet ve emniyeti suiistimal suçu işlediğinin  mahkemece sabit görüldüğü de yazılıp çizilmiş idi.

Ayni zamanda ÖZÇELİK'in KHK (Kanun Hükmünde Kararnameyle) ile Kapatılan ve  Başkanlığını FETÖ dan FİRARİ Muhammet ÇAKIR'ın yaptığı Denge Hukuk Düşünce Derneği üyesi olduğu iddia edilen Mustafa Özçelik bazı FETÖ sanıklarının Avukatlığını üstlendiği konusuna değinilmiş idi

PERUK DÜŞTÜ KEL GÖRÜNDÜ!

KHK (Kanun Hükmünde Kararnameyle) ile Kapatılan ve  Başkanlığını FETÖ dan FİRARİ Muhammet ÇAKIR'ın yaptığı Denge Hukuk Düşünce Derneği üyesi olduğu iddia edilen Mustafa ÖZÇELİK'in FETO ÖRGÜTÜ ÜYESİ OLDUĞU İÇİN Cezaevine girip Çıkan ve şu anda yargılanmakta olan Hatay eski Milli Eğitim MÜDÜRÜ CAFER TULMAÇ'ın ve FETO ÖRGÜTÜ SUÇUNDAN GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILAN HATAY NİZAMETTİN ÖZKAN İLKÖĞRETİM OKULU Eski MÜDÜRÜ SALİH ER adına YARGIYI yanıltan Beyanlarla onbinlerce tl tazminatlar aldığının  BELGELENDİĞİ ORTAYA ÇIKTI....

ONBİNLERCE TL HİMMET Mİ? YOKSA ZİMMET Mİ?

Ceza Mahkemesinde doğru söyleyip Hukuk Mahkemesinde ŞAŞAN ÖZÇELİK'in  FETO ÖRGÜTÜ ÜYESİ OLDUĞU İÇİN Cezaevine girip Çıkan ve şu anda yargılanmakta olan Hatay eski Milli Eğitim MÜDÜRÜ CAFER TULMAÇ'ın Adına aldığı paraları yine Emniyeti suistimal ve ZİMMET olarak CEBİNE attığını TULMAÇ'ın AYNI SUÇTAN CEZAEVİ arkadaşı SÖYLERKEN, ÖZÇELİK'in Tulmaç'ın yargılandığı FETO davasına Bakmak için Astronomik ücret talep ettiğinize söyledi..

CEVAP VER ÖZÇELİK!

Salı günü ceza davasına girdiğin duruşmayı HUKUK MAHKEMESİNDE neden inkar ettin..

MAHKEMEYİ KANDIRARAK HAKSIZ  YERE SAĞLADIĞIN KAZANIMLAR HİMMET Mİ ZİMMET Mİ?

HİMMET SE TULMAÇ DAVA ARKADAŞIN OLMUYOR MU? NEDEN DAVASINI ALMADIN?

BU ŞEKİLDE DAVRANARAK 

KHK (Kanun Hükmünde Kararnameyle) ile Kapatılan ve  Başkanlığını FETÖ dan FİRARİ Muhammet ÇAKIR'ın yaptığı Denge Hukuk Düşünce Derneği üyeliği GÖMLEĞİNİ soymuş mu olacaksın?

Yoksa WAY BEN KANDIRILDIM! WAY HABERİM YOKTU DEYİP YARGI MENSUPLARINIMI KANDIRACAKSIN!

ZİMMETSE BİZİM DOSYAMIZDA SUÇUN TESCİLLENDİ SUÇ BİR BİN FARKETMEZ! ZİMMET ZİMMETTİR.

HEYECANLANMA BİRİ ZENGİN AVUKATLIK DİPLOMASI GİDER, PARALARINI SAYAR. SENİNKİ GİDERSE İKİNCİ MESLEĞİN ÖĞRETMENLİK VAR.

Not: haberimizin Hatay cumhuriyet başsavcılığının Hatay barosunun ve olağan üstü hal büro başkanlığını bilgilendirmek amaçlı olup, adı geçen kurumlar göreve davet ediyoruz.

___________________________________________________________________________________________________________________

 

AVUKAT AVUKATIYLA DAVA KAYBETTİ...

Milletvekili adayı Av. Mustafa ÖZÇELİK AVUKATIYLA, Halit BASIK'a Karşı DAVA KAYBETTİ..

Özçelik’in ARABASI EVİNİN ÖNÜNDEN HACZEDİLİP ÇEKİLDİ..

BASIK, yaptığı açıklamada Avukatlık Mesleğinde EMNİYETİ SUİSTİMAL ve ZİMMET Ciddi bir KUSURDUR.  ÖZÇELİK bu kusurları işlemiştir. Yargı bu yönde karar vermiştir.. HATAY CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA VE HATAY BAROSUNA ŞİKÂYETTE BULUNDUK. BU DAHA BAŞLANGIÇ! MÜCADELEYE DEVAM DEDİ.

Avukatlığını SAFA EZERİN yaptığı davada zimmet ve emniyeti suiistimal suçu işlediği mahkemece sabit görüldü.

Ayni zamanda Kapatılan ve başkanı FETÖ dan firari denge hukuk düşünce derneği üyesi olduğu iddia edilen Mustafa Özçelik bazı FETÖ sanıklarının avukatlığını üstlendiği ortaya çıktı. Emniyeti suiistimal ve zimmet suçlarını işlediği mahkeme kararı ile tespit edilen Mustafa Özçelik ile ilgili olarak Hatay Barosunun nasıl bir tutum takınacağı merak ediliyor.


Bu haber 4669 defa okunmuştur.

Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
Anketimize Katılın

Web sitemizi nasıl buluyorsunuz?

İyi
Takip etmekten zevk duyuyorum
İdare eder
Geliştirilmesi lazım