30-09-2016 10:07 GÜNCEL

HBB’DEN BİTİK MAHALLESİ’NE BETON ASFALT

Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, yaklaşan kış ayları öncesi yol çalışmaları gerçekleştirerek halka temiz ve güvenli ulaşım imkânı sağlıyor.

HBB’DEN BİTİK MAHALLESİ’NE BETON ASFALT

 Olumsuz hava koşulları ve yaklaşan kış ayı öncesi eskiyen ve çukurlaşan yollarda çalışmalar gerçekleştirerek halkın can ve mal güvenliğini sağlayan HBB ekipleri, İskenderun ilçesi Bitişik Mahallesi’nde beton asfalt çalışmalarına başladı.

Araçların ve yayaların güvenli bir ulaşım sağlamaları adına çalışmalar gerçekleştirerek mahalle sakinlerinin takdirini kazanan HBB ekipleri, çalışmalarının en kısa süre içerisinde tamamlanacağını açıkladı.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın talimatları doğrultusunda Hatay’ın 15 ilçesinde eşit hizmet gerçekleştirdiklerini belirten ekipler, kış mevsimi öncesi vatandaşlar için daha güvenli ve daha temiz bir ulaşımın sağlanması amacıyla çalışmalarına il genelinde hız kesmeden devam edeceklerini bildirdi.

MAHALLE SAKİNLERİ’NDEN BAŞKAN SAVAŞ’A  TEŞEKKÜR

Bitişik Mahallesi sakinleri, mahallede özverili çalışmalar gerçekleştiren HBB ekipleri aracılığıyla Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkürlerini iletti.

 


Bu haber 746 defa okunmuştur.

HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNCEL HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
Anketimize Katılın

Web sitemizi nasıl buluyorsunuz?

İyi
Takip etmekten zevk duyuyorum
İdare eder
Geliştirilmesi lazım