15-12-2016 18:38 GÜNDEM

Sorunlardan eksiklerden kaçan bir parti değiliz!

CHP İl Başkanı Mehmet Güzelmansur; 10 Aralık Cumartesi Günü Antakya programı kapsamında Günyazı, Doğanköy, Kisecik, Karlısu ve Gülderen mahallelerine ziyaretlerde bulundu, CHP İl Başkanı Güzelmansur’un Antakya ilçe Başkanlığı ile birlikte düzenlenen program çerçevesinde gerçekleştirdiği ziyaretlere CHP Antakya İlçe Başkanı Dr. Ramiz Parlar, CHP Hatay Gençlik Kolları Başkanı Ümit Kutlu, CHP Kadın Kolları Başkanı Filiz Haksöz, CHP Eski il Başkanı Av. Murat Hayzaran ve CHP Hatay İl yönetimi üyeleri katıldı.

Sorunlardan eksiklerden kaçan bir parti değiliz!

 

CHP İl Başkanı Mehmet Güzelmansur;  10 Aralık Cumartesi Günü Antakya programı kapsamında Günyazı, Doğanköy, Kisecik, Karlısu ve Gülderen mahallelerine ziyaretlerde bulundu, CHP İl Başkanı Güzelmansur’un Antakya ilçe Başkanlığı ile birlikte düzenlenen program çerçevesinde gerçekleştirdiği ziyaretlere CHP Antakya İlçe Başkanı Dr. Ramiz Parlar, CHP Hatay Gençlik Kolları Başkanı Ümit Kutlu, CHP Kadın Kolları Başkanı Filiz Haksöz, CHP Eski il Başkanı Av. Murat Hayzaran ve CHP Hatay İl yönetimi üyeleri katıldı.

ORTAK AMACIMIZ ÖNCE HİZMET

Güzelmansur, CHP’nin sorunlardan, eksikliklerden kaçan, görmemezlikten gelen bir parti olmadığını ifade ederek, “Ortak amacımız önce hizmet ve halkın sorunlarını çözmek üzerine kurulu, İl genelinde yapılan tüm çalışmaları yakından takip ederek,  nerede bir sıkıntı varsa, nerede bir eksiklik varsa bunun üzerine gideriz. Belediyelerimiz belli bir program çerçevesinde hizmetlerini sürdürecektir. Bizler de bunun takipçisi olacağız. Buralar, dokusuna, geleneğine uygun, kültürümüze ters düşmeden yapılandırılmalıdır. Bu tüm bölgelerimiz için geçerlidir. Belediyelerimiz de buna çok özen göstermelidir. Büyükşehir belediyemiz ile çok daha farklı ve zengin mahallelerimiz olacak’’  Yaşadığımız kültüre zenginlik katmak halkımızın yanında olmak bizim asli görevimizdir, El ele kol kola umut dolu yarınlara bu yolda devam edeceğiz” dedi.

 


Bu haber 601 defa okunmuştur.

Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
Anketimize Katılın

Web sitemizi nasıl buluyorsunuz?

İyi
Takip etmekten zevk duyuyorum
İdare eder
Geliştirilmesi lazım