11-08-2017 12:28 GÜNDEM

Vali Ata’dan İl Jandarma Komutanına İade-i Ziyaret

Hatay Valisi Sayın Erdal Ata, 22 Temmuz 2017 tarihli ve 30131 sayılı Resmi Gazete ’de yayımlanan Jandarma Genel Komutanlığı Atama Kararnamesi ile ilimize atanan Albay Uğur Ertekin’e iade-i ziyarette bulundu...

Vali Ata’dan İl Jandarma Komutanına İade-i Ziyaret

Hatay Valisi Sayın Erdal Ata, 22 Temmuz 2017 tarihli ve 30131 sayılı Resmi Gazete ’de yayımlanan Jandarma Genel Komutanlığı Atama Kararnamesi ile ilimize atanan Albay Uğur Ertekin’e iade-i ziyarette bulundu.

10 Ağustos 2017 Perşembe günü saat 18.00’de gerçekleşen ziyarette görevli askeri personel tarafından karşılanan Vali Ata, şeref defterini imzaladıktan sonra Ertekin’in makamına geçti. Albay Ertekin’e yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunan Vali Ata, Ertekin’in sahip olduğu mesleki birikim ile ilimizde başarılı hizmetlerde bulunacağına olan inancının tam olduğunu dile getirerek yeni komutana görevinde başarılar diledi.

İl Jandarma Komutanı J. Alb. Uğur Ertekin ise Vali Ata’nın ziyaretinden onur duyduğunu belirterek Hatay’da görev yapacak olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.


Bu haber 357 defa okunmuştur.

Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
Anketimize Katılın

Web sitemizi nasıl buluyorsunuz?

İyi
Takip etmekten zevk duyuyorum
İdare eder
Geliştirilmesi lazım