KÖSEOĞLU MADALYA’ya DOYMUYOR!

60 YAŞINDAKİ KAMİL KÖSEOĞLU MADALYA SERİLERİNE DEVAM EDEREK REYHANLI VE HATAY’IN GURURU OLMAYA DEVAM EDİYOR.

Geçtiğimiz yıl, Türk ve Yüzme Federasyonu 10 Kasım Atatürk’ü anma Türk ve Masterlar Yüzme AMP YONASI” Tarafından 10 – 12 Kasım 2017 tarihleri arasında Gaziantep’te düzenlenen yüzme yarışlarında Reyhanlı Belediyesini temsilen katılan Kamil Köseoğlu, 6 madalya kazanarak Reyhanlı ve Hatay’a bir ilki yaşatmıştı.
KAMİL KÖSEOĞLU MADALYA SERİLERİNE BU YILDA DEVAM ETTİ

16 – 18 Mayıs’ta Marmaris’te yapılan Kısa Kulvar 7. Uluslar arası Agua Master yüzme yarışlarında 60 – 64 yaş kategorisinde Reyhanlı spor adına yarışan Kamil Köseoğlu, 11 madalya alıp madalya sayısını 17’ e çıkartarak Hatay ve Reyhanlı’nın gururu olmaya devam ediyor.

Bu bağlamda Marmaris’te düzenlenen yüzme müsabakalarında;
1. – 2. ve 3. Gün sonunda Agua Master Açık Deniz Dayanıklılık yarışlarında
200 Metre Kelebekte 1. 5 Km.’de 1.
200 Metre Sırtüstü’de 1. 3 Km.’de 1.
200 Metre Serbestte 2.
100 Metre Serbestte 2.
400 Metre Serbestte 2.
800 Metre Serbestte 2.
200 Metre Karışıkta 3.
100 Metre Karışıkta 3.
100 Metre Kelebekte 3. Olup
4 birincilik, 4 ikincilik ve 3 üçüncülük olmak üzere toplamda 11 madalya almaya hak kazandı.
Başarılarıyla ilgili duygularını dile getiren Kamil Köseoğlu; “Başarılarımda emeği geçen Reyhanlı Belediye Başkanı Mimar Mehmet Çüter’e teşekkür ederim. Hatay’ın gururu olmaya devam edeceğim” dedi.

Kamil Köseoğlu’nun başarısıyla ilgili açıklama yapan Reyhanlı Belediye Başkanımız Mimar Mehmet Çüter; “Reyhanlı’mıza böyle bir büyük onuru 2. Kez yaşatan Kamil Köseoğlu hemşerimize ilçem ve şahsım adına teşekkür ederim.

En büyük mutluluğum spora vermiş olduğumuz desteğin müspet sonuçlanmasıdır. Sporun her alanındaki desteklerimizi sürdürerek gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumaya devam edeceğiz. Bir kez daha Kamil Köseoğlu kardeşimize bu yaşında elde etmiş olduğu başarı ve ilçemize tarih yazdırdığı için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim” dedi.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Adınızı Giriniz