Onuncu Köy gazetesi imtiyaz sahibi Halit BASIK Hatay Büyükşehir Belediyesi Eski Genel Sekreteri Hatayspor kulübü başkanı Prof.Dr.Mehmet MADEN’e HATAYDA n E li NİÇEK dedi
27/08/2018 tarihinde MEHMET MADENİN 10 000 000 eski parayla on trilyon derneğin giderlerini karşılamak üzere borçlanma kararına istinaden başkanvekili İbrahim Ethem SUNAR’dan 2.500.000 TL borç alınması ve bu borcun derneğin gelecek gelirlerinden geri ödenmesine oy çokluğu ile karar alması, Kaldı ki farklı iki kararda Aydın TOKSÖZ’den 1.500.000 TL eski. Parayla bir buçuk trilyon, Ender YARDIMCI’dan 1.500.000 eski parayla bir buçuk trilyon, RAHMİ VARDI’dan 1 500 000 eski parayla bir buçuk trilyon hayali borç verilmiş gözüküp derneğin gelecek gelirlerinden geri ödenmesine işlemleri yapması Akıllara MEHMET MADEN Hataysporumu çarpıyor mu? Yada Başkan Savaş’ın savaşın Hatayspor üzerinden kuyusunu kazıyor şüphelerini gündeme getirdi.
Kararda oy çokluğu yazmış olsa da, 19 yöneticili bir derneğin oy çokluğu on imza gerektirirken EK ’te sunduğumuz şekilde görüleceği gibi karar metni sadece 4 kişi tarafından imzalanmış olması ve bu kararın orijinal görüntüsünün bizde bulunması kararın gerçekleri yansıtmadığını belirtmektedir.
Borç para verenlerin hiçbirinin gerçek usulde vergi kaydı olmadığı gibi İbrahim Ethem SUNAR EM ENERJİ A.Ş.’de 2.157.91 TL asgari ücretle maaş aldığı maaşla Hatayspora bu borcu nasıl verdiği merak ediliyor. Aydın TOKSÖZ’ün 15.11.2018 tarihinde SSK’lı işçi olarak çalıştığı bir firmadan emekli olduğu Ender YARDIMCI’nın da pasif bir şirketin hissedarı olduğu ve BAĞ-KUR primini ödeyemediği, BU DÖRT KİŞİ ve BORÇ VEREN DİĞER KİŞİLER soruşturulması için HATAY Cumhuriyet Başsavcılığına soruşturma no: 2019/1114 dosyası ile ihbarda bulunduğunu belirten:, Onuncu Köy gazetesi imtiyaz sahibi Halit BASIK Hatay Büyükşehir Belediyesi Eski Genel Sekreteri Hatayspor kulübü başkanı Prof.Dr.Mehmet MADEN Hatay sporda ne yapmak istiyor dedi
Basık, Mehmet MADEN Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği makamından dolayı kaynaklara öyle alışmış olmalı ki; Bu makama tekrar gelmek için mücadele ediyor. Üniversite rektörlüğü ile temasa geçmiş durumda. Ama unutulmaması. gereken çok önemli bir durum var. “Cumhurbaşkanlığı ve içişleri bakanlığı” bu konuyu takip etmektedir. Kamuoyunun haberi olsun dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Adınızı Giriniz