Çarşamba, 08 Temmuz 2020
.
.
adscode
Gündem

ONUNCUKÖY GAZETESİ SUNAR ve SAVAŞ’TAN ÖZÜR DİLİYOR!

Onuncu köy Gazetesi olarak geçtiğimiz günlerde gazetemizde hakkında olumsuz haberler yapılan Hatay’da Ülke ekonomisine katkı sağlayacak yatırımlar yapan işadamı İbrahim Ethem SUNAR’dan özür diliyoruz

Tarih
94 Toplam Gösterim
ONUNCUKÖY GAZETESİ SUNAR ve SAVAŞ’TAN ÖZÜR DİLİYOR!

Onuncu köy Gazetesi olarak geçtiğimiz günlerde gazetemizde hakkında olumsuz haberler yapılan Hatay’da Ülke ekonomisine katkı sağlayacak yatırımlar yapan işadamı İbrahim Ethem SUNAR’dan özür diliyoruz!
 
Gazetemizin elektronik ortamdaki haberleri sayfalarımızdan kaldırılması İÇİN İstanbuldan yardım talep ettiği bir şahsın, istihbaratlarıyla gazetemizde ÇIKAN yazı dizilerinde işadamı İbrahim Ethem SUNAR ile birlikte HBB Başkanı Doç DR Lütfü SAVAŞ aleyhinede haberler yapılmıştı!
Bu yazılanlardan dolayı Kamuoyu nazarında işadamı sayın  SUNAR’dan ve HBB Başkanımız Lütfü SAVAŞ’tan Özür diliyoruz!
İşadamı İbrahim Ethem Sunar’ın hatay İlimizle ilgili düşünceleri;
İstanbul gibi metropol bir şehirde iş dünyasında başarı elde eden İskenderun’lu İş adamı, EM Enerji Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Ethem Sunar, İskenderun’un  hayatında ayrı bir yeri olduğunu belirtirken “çocukluğum,arkadaşlarım ve tüm dostlarım neredeyse hepsi Hataylı’’ ve İskenderun denildiğin’de ise ayrı bir değeri olduğunu her fırsatta dile getiren iş adamı Sunar ‘’burada olduğum zamanlar kendimi çok huzurlu buluyorum. Dünyanın gözü Hatay’da  bu bilinçle memleketimize sahip çıkıp Turizim , Gastronomi ‘ EXPO 2021 ve Spor alanında kendimizi daha’da geliştirip bir dünya markası olma yolunda hep beraber birlik içerisinde olmamız, her alanda başarı yakalamamızın artık bir tesadüf olmadığını’’ dile getirdi.
Hatay Türkiye’nin en önemli şehirlerinden birisi olduğunu vurgulayan Sunar ‘’Özellikle turizm alanında ciddi gelire ulaşabilecek potansiyeli var. Artık tüm dünya Spor üzerinden ülkesini memleketini duyurabilmek için var güçleriyle çalışmalar yapmaktadır. “Futbol Anadolu’nun tanıtımı açısından çok önemli. Bunun birçok örneği var. Kayseri, Bursa, Gaziantep, Sivas ve Malatya bunun en güzel örneklerinden Şeklinde.

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
adscode